Andrew Garfield

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Andrew Garfield

Andrew Garfield lindi më 20 gusht 1983, është një aktor amerikan. Ai u bë i famshëm me rolin e tij në filmin Amazing Spider-Man.

 Commons: Andrew Garfield – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale