Andy Dick

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Andy Dick
Andy Dick 2012 Shankbone.JPG
Born1965
TitleDick, 2012

Andrew Roane "Andy" Dick lindi më 1965. Është një aktor dhe komedian.


3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.