Anri Sala

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Anri Sala (1974) është një artist bashkëkohor shqiptar i vlerësuar ndërkombtarisht dhe mediumi kryesor i të cilit është video arti

Referenca[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. www.bksh.al 0