Anri Sala

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Anri Sala (1974) është një artist bashkëkohor shqiptar i vlerësuar ndërkombtarisht dhe mediumi kryesor i të cilit është video arti

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. www.bksh.al 0