Ansalonga

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ansalonga
—  fshat  —
Administrimi
Shteti Andora Andorra
Komuna Ordino
Statistika dhe Territori
Koordinatat Parametri i detyrueshëm mungon Koordinatat mungojnë
Popullsia 44 banorë Përllogaritur në vitin 2012
Informacione të tjera
Zona Kohore UTC+1

Ansalonga është një vendbanim në komunën OrdinoAndorra. Sipas regjistrimeve të vitit 2012 vendbanimi ka një popullsi prej 44 banorësh.[1]

Referenca[redakto | përpunoni burim]