Ansambli Vokalo-Instrumental

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

A.V.I është shkurtese për Ansambli Vokalo-Instrumental. Këtë shkurtes e mbajnë disa grupe muzikore të Kosovës dhe të Maqedonisë.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Eighth notes and rest.svg Ky artikull në lidhje me muzikën është i cunguar. Ju mund të ndihmoni duke e përmirësuar këtë artikull.