Antonijo Milloshoski

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
2009

Antonijo Milloshoski (maqedonisht: Антонијо Милошоски; i lindur më 29.1.1976, në Tetovë) është një politikan maqedonas nga Maqedonia e Veriut. Në zgjedhjet e dhjetorit të vitit 2016, Antonijo Milloshoski kandidoj si pjesë e VMRO-DPMNE-së dhe u zgjodh deputet i legjislaturës 2016-2020 në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut.[1]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Antonijo Milloshoski". sobranie.mk. Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Marrë më 23 qershor 2017. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)