Antonio Meucci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

me telefon kan kominikuar shum njerez dhe komunikojn,ateher njerzit nuk kan pasur me qka te komunikojn,por me pas u zbuluan mjetet e komunikimit

telefoni[1]

Titulli telefoni Shembull telefoni celular
Shembull mjetet e komunikimit

== Titulli ==telefoni

  1. ^ mjetet e komunikimit