Ao no exorcist

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Ao no exorcist
I njohur siBlue Exorcist ose Ekzorcisti Blu në shqip

Ao no Exorcist , Blue Exorcist (青の祓魔師(エクソシスト) Ao no Ekusoshisuto) apo Exorcisti Blushqip është një manga e shkruar dhe ilustruar nga Kazue Katō.