Aranitasit dhe Mallakastra, midis legjendës dhe të vërtetës (Libri i parë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Aranitasit dhe Mallakastra, midis legjendës dhe të vërtetës (Libri i parë).gif

"Aranitasit dhe Mallakastra, midis legjendës dhe të vërtetës" (Libri i parë) me Autor Bujar Muçaj. Shtëpia botuese "Dija-Poradeci" botuar në Pogradec, viti 2009. Faqet e librit 224. ISBN 978-99956-734-4-4

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Aranitasit dhe Mallakastra, midis legjendës e të vërtetës (libri i dytë)