Arbanashka (Trebinje)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Arbanashkka është një fshatTrebinje, Bosnjë dhe Hercegovinë.[1]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Official results from the book: Ethnic composition of Bosnia-Herzegovina population, by municipalities and settlements, 1991. census, Zavod za statistiku Bosne i Hercegovine - Bilten no.234, Sarajevo 1991.