Arbnore Dragaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Arbnore Dragaj, politikane, shqiptare nga Kosova.

Arbnorja u bë e njohur për opinionin e gjërë pas plasimit të saj si përfaqësuese e Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit të Kosovës pranë Këshillit Drejtues të Filharmonisë, Operës dhe Baletit Kombëtar të Kosovës.[1]

Burimi i të dhënave[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ LajmKoha Ditore.