Arif Kutleshi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Arif Kutleshi (1955) lindi në fshatin Dumosh në komunë te Podujevës afër Prishtinës, është poet dhe shkrimtar Shqiptar. Kutleshi është botuës i gjithsej 8 libravë [1].

Burimi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ http://www.worldcat.org/identities/lccn-no2003099021/