Arnica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Arnica
-
Arnica chamissonis
Seleksionimi shkencor
Lloji: Bimë
Dega: Magnoliophyta
Klasa: Magnoliopsida
Fisi: Asterales
Familja: Asteraceae
Grupi: Arnica
Antarët

Lista e anëtarëve

Arnica është grup i familjes Asteraceae.

Lista e anëtarëve[redakto | redakto tekstin burimor]

Shiko dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]

 Commons: Asteraceae – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale