Arrasi

Coordinates: 41°44′09″N 20°19′27″E / 41.7358°N 20.3242°E / 41.7358; 20.3242
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

41°44′09″N 20°19′27″E / 41.7358°N 20.3242°E / 41.7358; 20.3242

Arrasi
Noimage.png

Arrasi është një komunë në rrethin e Dibrës.

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Demografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ekonomia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]