Artan Imami

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Artan Imami ka lindur më 11 shkurt 1961 në Tiranë, dhe është aktor dhe regjisor shqiptar.


Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.