Artemisia (Bimë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Artemisia

-
Seleksionimi shkencor
Lloji: Bimë
Dega: Magnoliophyta
Klasa: Magnoliopsida
Fisi: Asterales
Familja: Asteraceae
Grupi: Artemisia
Anëtarët

Lista e anëtarëve

Artemisia është grup i familjes Asteraceae.

Lista e anëtarëve[redakto | redakto tekstin burimor]

Shiko dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]

Artemisia në projektin Commons të Wikipedias

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]

 Commons: Asteraceae – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale