Aventurat e Çapaçulit në Azi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Aventurat e Çapaçulit në Azi.jpg

"Aventurat e Çapaçulit në Azi" me Autor Dionis Bubani.

Shtëpia botuese OMSCA-1, viti botimit 2003. Kopertina dhe ilustrimet Dhimitër Ligori, faqe 98.

Shih edhe[redakto | përpunoni burim]