Aventurat e Çapaçulit nga Australia në Polin e Jugut

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Aventurat e Çapaçulit nga Australia në Polin e Jugut.jpg

"Aventurat e Çapaçulit nga Australia në Polin e Jugut" me Autor Dionis Bubani. Shtëpia botuese OMSCA-1, viti botimit 2005.

Kopertina dhe ilustrimet nga Dhimitër Ligori, faqe 80.

Shih edhe[redakto | përpunoni burim]