Baba stars

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

BABASTARS (BS) është një nga etiketat më të famshme të Kosovës. Anëtarët e BABA STARS (BS) janë Ghetto Geasy, Agon Amiga, Skivi, Cozman, Majk Dhe Onat etj. Muzika e tyre identifikohet më shumë është ajo e hip-hop.