Bakers Summit, Pennsylvania

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bakers Summit, Pennsylvania
qytet
Vendndodhja
Bakers Summit, Pennsylvania is located in SHBA
Bakers Summit, Pennsylvania
Bakers Summit, Pennsylvania

Koordinatat: 40°15′46″V 78°25′15″P / 40.26278°V 78.42083°P / 40.26278; -78.42083

Administrimi
Shteti Flamuri SHBA
Shteti federal Pennsylvania
Qarku Bedford
Të dhëna të tjera
Zona Kohore Eastern (EST)-5
Verore EDT-4
Prefiksi 814
Koordinatat 40° 15′ 46″ Veri

78° 25′ 15″ Perëndim

Bakers Summit, Pennsylvania është një qytet në qarkun Bedfordshtetit federal Pennsylvania, SHBA.

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Bakers Summit, Pennsylvania – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale