Barova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Barova
Fshat
Vendndodhja
Barova is located in Maqedonia e Veriut
Barova
Barova
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Demir Kapi
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 451 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1442
Prefiksi (+389) 034
Targa KA
Koordinatat 41° 20′ 38″ Veri

22° 08′ 26″ Lindje

Popullsia 10 banorë (2002)