Barry Bostwick

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Barry Bostwick
2017 Wizard World Columbus - Barry Bostwick 02 (35600826404).jpg
Bostwick më 5 gusht 2017
Informacione personale
Ditëlindja 24 shkurt, 1945
Vendlindja Macon, Georgia, U.S.

Barry Knapp Bostwick lindi më 24 shkurt, 1945San Mateo, California. Ishte një komedian dhe aktor amerikan, ndër më të mirët e të gjitha kohërave.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.