Bazorelievi mbi godinën e Kryeministrisë

Coordinates: 41°19′18″N 19°49′14″E / 41.32177°N 19.82067°E / 41.32177; 19.82067
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

41°19′18″N 19°49′14″E / 41.32177°N 19.82067°E / 41.32177; 19.82067


Bazorelievi mbi godinën e Kryeministrisë ndodhet në Tiranë dhe autorët i tijë janë Muntaz Dhrami, Shaban Hadëri, Hektor Dule dhe Kristaq Rama.

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]