Biddin

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Biddin
Qytet
Vendndodhja
Biddin is located in Jordania
Biddin
Biddin
Vendndodhja në Jordani

Koordinatat: 31°50′V 35°50′L / 31.833°V 35.833°L / 31.833; 35.833

Administrimi
Shteti Flamuri Jordania
Guvernorati Governorati Amman
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+2
Verore UTC+3

Biddin është një qytet në governoratin AmmanJordani.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Biddin – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale