Biobibliografia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Biobibliografia është regjistër në të cilin janë të dëftuara burime dhe literaturë e dorës së dytë për jetën e një personi. Zakonisht përdoret për përmbledhje të të dhënave biografike dhe bibliografike për një person.


Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Wikibooks-logo.png Wiki Libri: Vitviteja