Bob Joles

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bob Joles
Informacione personale
Ditëlindja 1959

Robert "Bob" Joles lindi më 1959. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.