Bobby Lee

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bobby Lee
Informacione personale
Ditëlindja 17 Shtator, 1971
Vendlindja San Diego, Kalifornia, U.S.

Robert Young "Bobby" Lee, Jr. lindi më 17 Shtator, 1971. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.