Bradley Cooper

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bradley Cooper
Bradley Cooper avp 2014.jpg
Informacione personale
VendlindjaPhiladelphia, Pennsylvania, USA
Kombësiaamerikan

Bradley Cooper lindi më 5 janar 1975, është një aktor amerikan.

Biografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Filmogrfia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Film[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Bradley Cooper – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale