Bujar Barçi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Bujar Barçi ish-drejtor filmi në Kinostudio dhe producent i një sërë filmash si “Kthimi i ushtrisë së vdekur”, “Përrallë nga e kaluara”, “Kolonel Bunkier” etj.