Chris Hansen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Chris Hansen
Informacione personale
Ditëlindja 1959
Vendlindja Chicago, Illinois, U.S.

Christopher Edward "Chris" Hansen lindi më 1959. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.