Chris Hardwick

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Chris Hardwick
Chris Hardwick by Gage Skidmore 2.jpg
Hardwick, 2013
Informacione personale
Vendlindja Louisville, Kentucky, SHBA
Bashkëshort(ja) Chloe Dykstra (2011–)
Kombësia amerikan

Chris Hardwick lindi më 23 nëntor 1971Louisville, Kentucky si Christopher Ryan Hardwick. Ishte një aktor dhe komedian amerikan,

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Chris Hardwick – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale


3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.