Jump to content

Chris Pine

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Chris Pine

Chris Pine lindi më 26 gusht 1980, është një aktor amerikan. Ai u bë i famshëm me rolin e tij në filmin Star Trek.

 Commons: Chris Pine – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale