Cirku fluturues

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Një vajzë e re braktiset nga i fejuari i saj vetëm shtatë ditë para se prindërit e saj vendosin të vijnë nga vizita në Greqi. Gjatë kësaj jave të furishme, vajza e re lidhet me të dashurit e vjetër duke shpresuar për të gjetur një zëvendësim të mundshme. Përgjatë rrugës, ajo fillon të kuptojë se pa marrë parasysh se çfarë bëni, është e pamundur për të kënaqur të gjithë, aq më pak veten.


[1]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Zhanri: Komedi e zezë
  • Prodhuar nga: Vjosa BerishaIgor A. Nola
  • Drejtor: Fatos Berisha
  • Skenari: Fatos Berisha
  • Fotografia: Slobodan Trninic

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]