Clear Creek County

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Clear Creek County është një nga 64 Countetshtetin federal ColoradoShtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shihe dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]