Custer County

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Custer County është një nga 64 Countetshtetin federal ColoradoShtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shihe dhe këtë[redakto | përpunoni burim]