Cynoglossum

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Cynoglossum
Cynoglossum
Cynoglossum
Seleksionimi shkencor
Lloji: Bimë
Dega: Magnoliophyta
Klasa: Magnoliopsida
Fisi: -
Familja: Boraginaceae
Grupi: Cynoglossum
Anëtarët

Lista e anëtarëve

Cynoglossum është grup i bimëve të familjes Boraginaceae.

Lista e anëtarëve[redakto | përpunoni burim]

Shiko dhe këtë[redakto | përpunoni burim]

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]

 Commons: Boraginaceae – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale


P biology blue.pngKy artikull nga biologjia është i cunguar. Ndihmoni dhe ju në përmirsimin e tij.