Darling Mamaqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Darling Mamaqi (lindi në vitin 1961) është aktor dhe regjizor shqiptar. I biri i shkrimtares së njohur Adelina Mamaqi.

Filmografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Regjisorë