David Spade

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
David Spade
David Spade.jpg
Spade, 2008
Informacione personale
Ditëlindja 1964

David Wayne Spade lindi më 1964. Është një aktor dhe komedian.