Dee Wallace

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Dee Wallace
Dee Wallace.jpg
U lind në
Deanna Bowers

1948
TitulliWallace, 2010

Deanna Bowers lindi më 1948. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.