Denisa Kola

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Denisa Kola (lindur 1982) fitoi titullin e Miss Shqiperia 2003. Ajo ka përfaqësuar Shqipërinë në Miss Universe 2003 dhe Miss Bota 2003 ku fitoi çmimin “Miss World Scholarship”.