Dieter Bohlen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Dieter Bohlen (2009)

Dieter Günter Bohlen lindi më 7 shkurt të vitit 1954Bernë, Saksonia e Ulët është muzikant gjerman dhe producent.