Diskutim:Ëndrra për Dhomën e Kuqe

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Ëndrra për Dhomën e Kuqe. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

@Tiimiii, a nuk eshte ky artikull qe perkthehet Endrra për Dhomën e kuqe?--Flladitja (diskutimet) 21 shkurt 2018 01:49 (CET)Reply[përgjigjuni]

@Flladitja, Jam duke punuar tek nje projekt dhe me doli para, “i fokusuar diku tjeter” thjesht e largova fjalen romani. Kur sheh keshtu gabime ska nevoj fare per diskutim.Thjesht ndryshoje.Me te mira Tiimiii (diskutimet)

@Flladitja, Ndryshimi i emrit dhe ridrejtimi jan gjera te ndryshme.Per ndryshimin e emrit kliko tek ZHVENDOSJA ndersa Ridrejtimi behet kur 2 artikuj kan thuajse te njejten permbajtje dhe titul.Nese se kupton me thuaj ta sqaroj dhe me mir nese mundi.Me te mira Tiimiii (diskutimet) 21 shkurt 2018 02:06 (CET)Reply[përgjigjuni]