Diskutim:Ah, lepurusha lepurusha!

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Ah, lepurusha lepurusha!. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Për mu, deri qitashti ma i miri (12 copa i ri-pava). Nuk po flasë për teknikën dhe aftësitë, por për kombinimin e muzikës me fotografit, sidomos në skenën kur lepri e shtynë bosin e madh të borës. Skenë që e bënë të qeshë çdo fëmijë. --Hipi Zhdripi 15 Mars 2009 04:30 (CET)