Diskutim:Aventurat e Tom Sojerit

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Aventurat e Tom Sojerit. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

AVENTURAT E TOM SOJERIT

ESHT NJE ROMAM

QE FLET PERTOMIN KA BEDHE GAZMORE QE TE BEJN PER TE QESHUR 37.26.81.122 3 janar 2023 09:11 (CET)[përgjigjuni]

Aventurat e tom sotjerit[Redakto nëpërmjet kodit]

Një fragment për të ceshur

79.174.27.53 26 shkurt 2024 14:41 (CET)[përgjigjuni]