Diskutim:Bedri Emra

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Bedri Emra. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Fotoja e pa ngarkuar[Redakto nëpërmjet kodit]

Në qoftë se nuk ke ngarkuar Foton nuk mund te shikohet, eshte e kot te çosh "bedriu.jpg". --Eagleal  20 Qershor 2007 19:06 (UTC)

o si duhet ta ngarkoj ate foto se une nuk merrem me keto faqe por e kam profesor e eshte nje piktor me te vertet i mire edhe kam qka shkruaj per te e kam gjith biografin e bedriut qka kam shruar eshte vetem nje e dhjeta ne qofte se ka kush me ndihmon flm.

Diskutimet nuk fshihen[Redakto nëpërmjet kodit]

Te nderuar editues duhet te e dini se historiku i diskutimeve nuk griset, por ruhet dhe arkivohet, grisja e diskutimeve mund te vije pas votimit te hapur rreth grisjes se atij diskutimi pas arritjes se numrit te caktuar te votave.

Edukimi[Redakto nëpërmjet kodit]

I nderuar editues i materialit Bedri Emra e redaktova pak materialin dhe dy pjese rreth edukimit te tij i bashkova tek tema Edukimi, por ajo qe deshta te te them eshte se: ka qen mire se shtetet qe ke permenduar ne te cilat eshte shkolluar dhe specializuar Bedri Emra te elaborohen me gjeresisht dmth cfar ka bere ne cilin shtet. Psh. Cfar edukimi ka ber ne greqi,cfat ne franc etj dmth cfar shkolle ne cilin shtet ka bere. E them kete sepse vetem radhitja e shteteve nuk po ka kuptim te plote. (Puntori 23 Qershor 2007 07:33 (UTC))


Po ke te drejte por sipas mendimit tim sepse edhe une merrem me pikture ajo nuk vlen te nje artist i piktures une nuk kam pasur as nje shkrim se si apo qfar ka studiuar atje por nuk mund te shkruhet se ka studiuar P.SH me x pedagogun muzeun e luvrit apo me pedagogun tjeter muzeun d'orsay kto mendoj se jan studimet e nje piktorit dhe qe nuk jan studime te vogla majfton per ata qe merren me pikture te ceket se ku ka studiuar pikturen sa i perket redaktimit pune e mrekullueshme te kam falenderuar edhe ne faqen tende puntori tek diskutimet faleminderit edhe nje here puntori--Tanny 23 Qershor 2007 21:00 (UTC)