Diskutim:Bogovina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Bogovina. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

shkolla filore abdyl frasheri ka kabinete te inf te bio te shkc etj

ka

=[Redakto nëpërmjet kodit]
<nowiki>Vendosni këtu tekstin pa formatim # Vendosni këtu tekstin pa formatim # # Numbered list item<br /> </nowiki> </gallery>

===
13 klasa 

po ashtu ka dhe 34 petagog

Historia[Redakto nëpërmjet kodit]

Duhet te shkruhet historia e bogovines, kuptimi i emrit, emri i vjeter, etj... Betimmm (diskutimet) 3 mars 2019 16:43 (CET)