Diskutim:Bogovina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

shkolla filore abdyl frasheri ka kabinete te inf te bio te shkc etj

ka

=[redakto tekstin burimor]
<nowiki>Vendosni këtu tekstin pa formatim # Vendosni këtu tekstin pa formatim # # Numbered list item<br /> </nowiki> </gallery>

===
13 klasa 

po ashtu ka dhe 34 petagog