Diskutim:Brus Li

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Diskutim:Bruce Lee)
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Brus Li. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

 • Përmbajuni temës!
 • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Besoj se titulli duhet cuar ne Brus Li. Sportishqiptar 9 nëntor 2011 17:06 (CET)

bruce lee  u fut ne telashe me nje band italiane ne amerike  duke mos pasur nje barabarsi midis nacionalisteve ai u mundua ta ndryshoj por nje dit gruaja e tij  e thirri ne telefon kryetarin e bandes dhe i tregoi per qellimet e bashkeshortit te saj  dhe ata  qe te mos i pengonte bruce lee ne rrugene tyre vendosen ta vrasin