Përdoruesi:Sportishqiptar

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Le ta bejme Wikipedian shqiptare te arrije 100,000 artikuj ne 2012!

Wikipedia:Babel
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
Emblema e Tiranës Ky përdorues vjen nga Tirana
Shqiponja dykrenare Ky përdorues vjen nga ShqipëriaVademecum[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Admin[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Projekte[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Të mbaruara[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Të pambaruara[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Te fortat e Sqwikit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ketu do mbledh ca batuta "jo-ortodokse" qe do qemtoj here mbas here ne sqwiki. Nese dikush ofendohet dhe do ta heqi batuten e vet, le te urdheroje e ta fshije nga faqja ime, une nuk do bej "zhberje", pasi e kam parim te respektoj ndjenjat e miqve te mi wikipediane: