Diskutim:Burimi (qytet)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Burimi (qytet). Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Redaktimi filestar[Redakto nëpërmjet kodit]

84.177.118.243 2005 Qershor 29 09:02 (UTC)

Edituar nga Gëzim Rugova grugova@hotmail.com me 29.6.2006

Emri[Redakto nëpërmjet kodit]

Pse nuk është përmendur askund që emri i Istogut tani është Burimi Mendoj që duhet ta zhvendosim faqen siq ka ndodhur p.sh. me Dardanën , gjithashtu do të cekej se emri ka qenë Istog --Bindicapriqi 31 Janar 2008 20:23 (UTC)

Nuk duhet te permendet sepse ne webfaqen zyrtare te komunes eshte Istog edhe titulli i faqes se Istogut duhet ne dryshohet sepse eshte Burim

U ndryshuan lidhjet e jashtme[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Tani sa ndryshova 1 lidhjet e jashtme në Burimi (qytet). Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Kam bërë këto ndryshime:

Kur të keni mbaruar së shqyrtuari ndryshimet e mia, mund të ndiqni udhëzimet te stampa më poshtë për të rregulluar çdo problem me adresat.

Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raporto bug) 8 shtator 2019 17:55 (CEST)