Jump to content

Diskutim:Data

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Data. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Kjo faqe duket se nuk perputhet me permbajtjen e faqeve perkatese nga gjuhe te tjera me te cilat eshte e lidhur.--Punëtoria (diskutimet) 22 maj 2016 10:24 (CEST)[përgjigjuni]

Flm për raportimin @Punëtoria.--Liridon (diskutimet) 22 maj 2016 10:41 (CEST)[përgjigjuni]